с. Драгиня. Драгинський НВК

 

2014

В історії народів світу є події, які залишають глибокий відбиток у пам’яті людській. До таких подій, безумовно, слід віднести Другу світову війну.

Війна, в якій взяла участь 61 держава, а воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. Війна, що забрала життя близько 55 мільйонів людей. Сьогодні, 8 травня, весь цивілізований світ відзначає День пам’яті та примирення та 70-ту річницю від Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Все далі відходять грізні і важкі роки  Другої світової війни , але не згасає пам`ять про тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс на алтар свободи найдорожче – життя.

Сьогодні теж іде війна. І наші односельці також мужньо стоять на захисті рідної Вітчизни. Учні Драгинського  НВК  згадали і героїв Великої Вітчизняної, і героїв сьогодення. Фото тут...

 

День Довкілля в нашому НВК пройшов весело, творчо та результативно. Фото...

 

 

 

 

Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

 

У нашій школі ми святкували  70-річя звільнення Закарпаття від фашистських загарбників . У боях за знищення фашистського поневолення брали участь і закарпатці. В антифашистській боротьбі брало участь понад 50 тисяч наших земляків.

 

 

       

 Осіннє золото осипалось до ніг,  

 Пташки давно у вирій полетіли.      

Далеко за моря їх шлях проліг —     

Сади й ліси без них осиротіли.        

Опале листя стиха шурхотить,        

В верхів’ї сосен вітерець співає.      

На самоті осінній сум звучить,         

 Земля стомилась і відпочиває. Далі...

 

 

День партизанської слави! Далі...

 

 

День знань традиційно прошов 1 вересня  . Цього року  8 першокласників поповнили ряди учнів. Всього в нашому НВК начатимуться 77 учнів в дев’яти класах та дві дошкільні групи.

 

 

 

Початок літа пора випускних!